MADALYA - KMKD

İçeriğe git

MADALYA


KMK ailesinin değerli 79 ve 89 mezunları,
26. Ekim 2019 tahinde derneğimizce düzenlemiş olan plaket ve madalya törenine katılımlarınız , katkılarınız ve bağişlarınız için sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Anılarımızı tazelemek, kardeşlik ilişkilerimizi pekiştirmek , çok değerli öğretmenlerimizle buluşmanın yanı sıra; yapmış olduğunuz bağışlar ile okulumuzdan mezun olan öğrencilerimize destek amacı ile kurulmuş olan eğitim ve yardım fonuna destek olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadık.
Bu paha biçilmez birlikteliğin derneğimiz çatısı altında devamını diliyoruz.
Beraberliğimizi sürdürebilmeyi kolaylaştırmak için kurulmuş olan kmkd.org.tr adresli web sitemizi kullanarak; derneğimize üye olabilir, üyelik aidat ve bağışlarınızı (online dükkan bölümünden ) yapabilir, iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve duyurularımızdan haberdar olabilirsiniz.
Anket formunu doldurarak; görüş ve önerilerinizi , dernekler kanunu gereği üyelerin bildirimi zorunlu olan adres ve kimlik bilgilerinizi e-posta yolu ile bizlere iletebilirsiniz. .
26 Ekim buluşmamızın gerçekleşmesinde sizlerle bağlantımızı kuran ve büyük emek sarfeden çok sevgili dönem temsilcilerimiz Dilek Saltoglu ve Özden Soyhan’a tekrar teşekkür ve şükranlarımızı borç biliriz.
Yeniden görüşmek dileği ve Sevgilerimizle…
KMKD Genel Merkez Yönetim Kurulu adına…
Genel Başkan
Mehtap Bozkır
İletişim:
Başkan : Mehtap Bozkır
mehtapbozkir@hotmail.com
05055063646
Tasarım Ali İŞERİ
Buy Safely and Securely with
İçeriğe dön